OPERA2DAY

Serge van Veggel (Algemeen directeur / Artistiek leider)
e-mail serge.vanveggel@opera2day.nl
telefoon +31 (0) 6 20373600

 

Hernán Schvartzman (Muzikaal directeur)
e-mail hernan.schvartzman@opera2day.nl
telefoon +31 (0) 6 43271467

 

Yara Deuss (Zakelijk leider)
e-mail yara.deuss@opera2day.nl
telefoon
+31 (0) 6 24557733

 

Harm Witteveen (Projectleider)
e-mail projectleider@opera2day.nl
telefoon +31 (0) 6 52094322

 

Ronald Tebra (Technisch producent)
email techniek@opera2day.nl
telefoon +31 (0)6 54727949

 

Rodney Verhoeven (Productieleider)
e-mail productie@opera2day.nl
telefoon +31 (0) 6 18331106

 

Mieke van der Ven (Educatie en participatie)
e-mail educatie@opera2day.nl / meedoen@opera2day.nl
telefoon +31 (0) 6 23365583

 

Janko Duinker (Marketing)
e-mail marketing@opera2day.nl
telefoon +31 (0) 6 51258475

 

Gerda Roest (Pers)
e-mail pers@opera2day.nl
telefoon +31 (0)6 43042053

 

Doldie Noorduijn (Casting planner / Office manager)
e-mail casting@opera2day.nl / admin@opera2day.nl
telefoon +31 (0)6 40091052

 

Voor onderwerpen gerelateerd aan fondsenwerving
e-mail fondsenwerving@opera2day.nl

  • '

    Hier werd Musiktheater wirklich das, was es eigentlich sein soll: Mehr als die Summe aller Bestandteile

    '
  • O-TON
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Check hier onze privacyverklaring.
Accepteer Weiger